Objednávka uměleckého autorského eBooku

Veršíky z růžového měšce

22 půvabných veršíků a ilustrací v eBooku určeném pro děti i hravé rodiče

 • 1
  Veršíky
  mne překvapí svým originálním stylem a půvabnými ilustracemi
 • 2
  Veršíky
  mne zaujmou svým neobvyklým ztvárněním a nepřebernou fantazií
 • 3
  Veršíky
  mi dokážou, že v říši živočichů i roztodivných bytostí je vše možné

Zpříjemněte si konec dne zábavnými a originálními veršíky:-)

Pokud i přes moji velkou snahu zjistíte, že jste čekali něco jiného, veršíky a ilustrace vás nepotěší a nemají pro vás nebo pro vaše děti žádnou hodnotu, do 14 dnů mi napište.

E-book jsem s dcerkou shlédla 🙂 Jsou jí teprve 2 roky, ale z ilustrací byla moc nadšená 😉 Máš to moc pěkně udělané, zajímavé, čtivé a zároven to je ebook, který si určitě vytisknu a budu ho číst i neteřím před spaním 🙂 Tedy se k nemu ráda vracet Máš veliký talent a spousta nápadů.
Petra Sucháwww.luisaes.cz
"I jako dospělá jsme se zasnila při čtení svěžích, nápaditých a hravých Veršíků z růžového měšce. Nejdříve jsem se zadívala na kresbu u každého veršíku a nechala unášet svoji fantazii, o čem bude. Následovalo zvědavé čtení a zároveň oči mně neustále sjížděly ke kresbám. Čtení bylo nádhernou zastávkou v každodenním plynutí života."
Š. Zeithamlová
Sbírka básní je úžasná. U básniček o zvířátkách, skřítcích a dalších bytostech včetně lidí jsem se bavila nejen já, ale také můj 3letý syn. Navíc jsou doplněny originálními kresbami. Jako prvostupňová učitelka knihu využiji nejen doma, ale také ve škole. Jsem nadšená.
Evaučitelka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na frybortova@tiscali.cz  nebo volejte na 602 291 702.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu:-)